Różaniec do granic –

– czyli projekt, którego głównym celem jest, byśmy 7 października stanęli wzdłuż 3,5 tysięcznej granicy naszego kraju osłaniając i ogarniając modlitwą całą Polskę. Wielu wybierze się do wyznaczonych kościołów stacyjnych, skąd po Adoracji, Eucharystii i konferencji, wyruszy do wyznaczonych co kilometr granicznych punktów, skąd popłynie wielka modlitwa różańcowa.

Także nasza wspólnota włącza się w to wielkie dzieło, choć nie w granicznych miejscowościach, ale w ciszy karmelitańskiej kaplicy. Tych, którzy podobnie jak my, muszą pozostać w domu, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, która rozpocznie się w naszej kaplicy w sobotę 7 października o godzinie 14.00

7 października – od 14.00 do 16.00 –

stajemy do wspólnego różańca: na granicach państwa, w karmelitańskiej kaplicy w Bornem, w innych miejscach kultu lub…w zaciszu własnego domu.

Zapraszamy wszystkich na wielką modlitwę „Do Granic” Polski, modlitwę do granic naszych możliwości, naszych lęków, naszych pragnień. Poza granicę komfortu, codzienności i naszych przyzwyczajeń.

r bez granic

Różaniec jest potężną bronią w walce ze złem, tak silną, że nie raz potrafił zmienić bieg historii, a tysiące świadectw i udokumentowanych cudów dowodzi, jego niezwykłej skuteczności.

Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami, w krytycznych momentach historii zawsze była przy nas, a my przy Niej. Jako ratunek dla świata, Matka Boża wskazuje na modlitwę różańcową.
Dlatego wierzymy, że jeśli różaniec zostanie odmówiony przez około milion Polaków na granicach kraju, to może nie tylko zmienić bieg zdarzeń, ale otworzyć serca naszych rodaków na działanie Łaski Bożej.

Więcej o Różańcu do granic: http://www.rozaniecdogranic.pl/o-rozancu-do-granic